Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

207647
Cumhuriyet Meydanı Ankara Caddesi No 13/2 Kalecik/ANKARA
Şirket Tanımı

Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda eğitim ve öğretim hizmeti veren, yeni neslin mimarı öğretmenlerimize ve diğer konuklarımıza dinlenme, sohbet, okuma ve rahat çalışma ortamı hazırlamak. Üretime dayalı hizmet alanlarındaki faaliyetleri ile kendi kaynağını oluşturan, üretimden gelen kaynakları ile birimlerinin hizmet kalitesini arttıran, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüklerinin kuruluş, yönetim ve işletme esaslarına göre hizmet veren bir sosyal ve kültürel merkez olmak. Öğretmenlerimizin ve tüm konuklarımızın her türlü ihtiyaçlarına yetkimiz, olanağımız, çalışma koşullarımız ölçüsünde yanıt vermek. Öğretmenevimizin sosyal yapısı içerisinde, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek, kuruluş amacımız doğrultusunda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı olarak öğretmenlerimize ve tüm konuklarımıza kaliteli hizmet sunmak.

Hizmet Tanımı

Öğretmenlerimizin ve tüm konuklarımızın istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, öğretmenlerimizin birbirleri ile kaynaşmasına ve dayanışma içinde olmalarına katkı sağlayan, üretimin gücü ile hizmet kalitesini arttıran, değişime ve gelişime açık, güçlü bir kültüre ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, toplumsal sorumluluk bilincinde bir kurum olmaktır.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kalecik lokasyonunda yer alan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kalecik lokasyonunda yer alan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?