Dumlupınar Ortaokulu

207639
Şenyurt Mah. İstasyon Cad. No111 Kalecik/ANKARA
Şirket Tanımı

Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkeleri doğrultusunda: Atatürk ilke ve inkılâplarını özümseyen. Milli ve evrensel kültür değerlerini geliştiren ve saygı duyan, kendilerine, ailelerine,topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan başkaları ile iyi ilişkiler kuran,planlı çalışma alışkanlığına sahip bireyler yetiştirmek.

Hizmet Tanımı

Öğrencilerini kendilerine güvenen sistemli düşünebilen girişimci,çağdaş teknolojileri etkili biçimde kullanabilen ilgi alanlarını ve kişisel özelliklerinin ortaya çıkmasını sağlamak meslekleri tanıtmak ve seçeceği mesleğe uygun okul ve kurumlara yöneltmek

2010-2011 eğitim-öğretim yılında Kalecik İlçesi Bilgi Yarışmasında okulumuz öğrencileri 1. olmuştur.2011-2012 eğitim-öğretim yılında Kalecik İlçesi Bilgi Yarışmasında okulumuz öğrencileri 3. olmuştur.2011-2012 eğitim-öğretim yılında Kalecik İlçesi "Hayat Türkülerle Güzel" adlı türkü yarışmasında öğrencimiz Sibel ALKAYA 1. olmuştur. Okulumuz öğrencileri 2012-213 Eğitim Öğretim yılında İlçe çapında düzenlenen Bilgi ve Türkü yarışmalarında birincilik, İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında ikinci olmuştur.Okulumuz hijyen alanında yaptığı çalışmalarla 2014 yılında Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kalecik lokasyonunda yer alan Dumlupınar Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Kalecik lokasyonunda yer alan Dumlupınar Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?