Web Site Oluşturun

AY-TEK İNŞAAT

2000
BÜYÜKDERE CAD. NO:108 ENKA BİNASI KAT:1 ESENTEPE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Ay-Tek İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu 1967 yılından bu yana ülkenin genel müteahhitlik ve mühendislik firmaları arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Konut inşaatlarının yanı sıra, okul, otel ve hastane inşaatlarını da başarıyla tamamlayan Ay-Tek, konut, ticari ve endüstriyel binaların anahtar teslimi yapımında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ay-Tek, yetenekli, çağdaş, uzman yönetim ve tecrübeli uygulama kadrolarıyla Türkiye'nin yanısıra Rusya, Belarus, Ukrayna, Libya, Suudi Arabistan gibi yabancı ülkelerde toplamı 620 milyon USD'yi aşan çeşitli projeleri başarı ile tamamlamıştır. Bu projelerde Enka, Tekser gibi Türk firmalarının yanında Walter Bau, Philips Holzman gibi Alman firmalarıyla da beraber çalışmıştır.

Hizmet Tanımı

mantolama , dış cephe kaplama , iç dekorasyon , dış dekorasyon , boya badana , alçı sıva , arsa satışı , emlak gayrimenkul , kat karşılığı inşaat

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan AY-TEK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?