Web Site Oluşturun

BEYAZ İNŞAAT ETİLER

1970
2.ULUS MAHALLESİ GÜMÜŞ SOKAK BEYAZGÜL APT. NO:8 DAİRE:11 ETİLER / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1980 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacıyla kurulan Beyaz İnşaat, 25 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz liderliğinde faaliyetlerini gösteren firmamız, 1990'lı yıllardan itibaren şirket bünyesine Özgür Beyaz ve Mim. Onur Beyaz'ıda katarak gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır. Bugün lüks konut ve işyeri dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Beyaz İnşaat 1000'in üzerinde konut ve işyeri inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul 2. Ulus'ta bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Beyaz İnşaat Projeleri sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Beyaz İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , iç dekorasyon , dış dekorasyon , alçı sıva , boya badana , kartonpiyer , asma tavan ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan BEYAZ İNŞAAT ETİLER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?