AS KALKAN YAPI İNŞAAT

1527
ABDULLAH KALKAN
: Mecidiye mah. Gözlükçü sok. No:1/B Beşiktaş/İSTANBUL
Şirket Tanımı

As Kalkan Yapı İnşaat 2008 yılından bu yana, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde Uygulama şirketi yüzlerce konut, çok sayıda iş yeri projesi, okul, otel restorasyonu, eski bina tadilatı, daire dekorasyon ve tadilatı, çini mozaik, karo Mozaik, mermer döşeme, mermer kaplama, merdiven mozaik dökümü, çini, mozaik, mermer silim, sıva, mont alama, alçı boya, sıva, tuğla temizleme, eski taş temizleme, Ankara mozaik, mozaik tarak ve makine şapı. As Kalkan Yapı İnşaat Bir çok ünlü isim ve bir çok ünlü mimar firmalarıyla çalışmaktadır. Uygun fiyatlı, zamanında iş teslimi, ayrıca iş prensibi ve deneyimli ekibiyle faaliyet göstermektedir. Misyonumuz… İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Hizmet Tanımı

yeri projesi, okul, otel restorasyonu, eski bina tadilatı, daire dekorasyon ve tadilatı, çini mozaik, karo Mozaik,mermer döşeme, mermer kaplama, merdiven mozaik dökümü, çini, mozaik, mermer silim, sıva, mont alama, alçı boya, sıva, tuğla temizleme, eski taş temizleme, Ankara mozaik, mozaik tarak ve makine şapı.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan AS KALKAN YAPI İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan AS KALKAN YAPI İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?