YAPI TÜRK

3470
Halkalı Merkez mh. Şehityılmaz Özdemir Cd. Ataman Sok. No:6/1 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Yapı Türk 2007 yılında şehir plancısı İsmail Günal ve mimar Yusuf Aydın tarafından kuruldu. 2010 yılında ilk kentsel dönüşüm ve yenileme projesi olan Halkalı Elitistpark Konutları’nın inşasına başlandı. Yapı Türk’ün Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Günal, şehir plancısı olarak şimdiye kadar yaklaşık 150 bin hektar alanı planladı. Yaklaşık 25 ilde planlama yapan Günal ile ekibi uzmanlık alanları ve deneyimleri ile kendi öz kaynaklarını kullanarak sektöre giren ilk “teknik ekip”. Halkalı bölgesindeki konut projeleri arasında yer alan Elitistpark Konutları; sunduğu sosyal aktiviteler, inşaat kalitesi ve kaliteli malzeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadir. Elitistpark Konutları'ndan alacağınız daireler sizler için önemli bir yatırım imkanı oluşturmaktadır. Elitistpark Konutları kent merkezine olan yakınlığı ve güçlü ulaşım bağlantıları ile önemli bir konuma sahiptir. Bu anlamda da ulaşılabilirlik açısından yaşayanlara önemli kolaylıklar sunmaktadır. Aynı zamanda sunduğu sosyal aktivite imkanlarıyla da ön plana çıkan ve marka olmayı hedefleyen bir konut projesidir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan YAPI TÜRK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?