GENÇ CİTY İNŞAAT. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

104586
Halkalı Merkez Mahallesi 1239 Çıkmaz Sokak Yeni Özgekent Sit.1.Blok Apt.No:2/B Halkalı/Küçükçekmece /İstanbul
Şirket Tanımı

1999 yılından bu zamana kadar inşaat sektöründe hizmet vermekte olan GENÇ CİTY firmamız ERGİN PEKSOY öncülüğünde kurulmuştur. Evveliyatında GENÇ İNŞAAT Olarak Sektörde Hizmet Veren Firmamız, Kurumsal Çalışmalar ve Çağın Gereklerine Uygun Kurumsal Yapı Nedeni ile, İş Sahasında GENÇ CİTY İNŞAAT. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Olarak İddiasını Sürdürerek ve Arttırarak Faaliyet Göstermektedir. Genç City İnşaat, 2011 yılından bugüne ise inşaat ile beraberinde İstanbul ve Tekirdağ'ın çeşitli bölgelerinde imarlı ve ifrazlı arsalar üretip satmaktadır. Genç City İnşaat, 1999 yılından bugüne İstanbul'un çeşitli bölgelerinde çok sayıda daire, işyeri ve konut projesi ve inşaatını hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 19 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu. Misyon İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Vizyon Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire , Satılık Villa , Satılık Dubleks Daire , Satılık Yazlık , Satılık Müstakil Ev , Satılık Residence , Satılık Ultra Lüks Daire Satılık Çiftlik Evi , Satılık Prefabrik Ev , Satılık Köşk & Konak , Satılık Yalı Dairesi , Satılık Yalı

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan GENÇ CİTY İNŞAAT. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?