Sancaktepe İlkokulu

207761
Şehit Kubilay Mahallesi Karakeçili Caddesi No 45 Keçiören / ANKARA
Şirket Tanımı

Atatürk ilke ve inkılâplarını benimseyen, çağdaş, demokratik, lider özelliklerine sahip, milli değerlerine bağlılık duygusu gelişmiş bireyler yetiştirmektir. Kurum olarak bu çerçeveden hareketle öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, yetenekli, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmaktır.

Hizmet Tanımı

Sancaktepe İlkokulu Müdürlüğünü okul paydaşlarımızın güç birliği ile ilçemizin ve ilimizin öncelikli tercih edilen, sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren, Avrupa Birliği normlarına eşdeğer eğitim veren ve en güçlü eğitim kurumu yapmaktır.

Cumhuriyet Koşusu (2003) (Keçiören Üçüncülüğü) - II. Kademe Futbol Turnuvası (2004) (Ankara Birinciliği) - Resim, Müzik ve Tiyatro Şenlikleri (2004) (Ankara Birinciliği) - I. Kademe Futbol Turnuvası (2005) (Ankara Birinciliği)- Atatürk Koşusu (2006) (Keçiören Üçüncülüğü)- Monami Pastel Boya Resim Yarışması (2008), (Türkiye Üçüncülüğü)- Okullararası Resim, Müzik ve Tiyatro Yarışması (2009) (Ankara İkinciliği)- Resim, Teknoloji ve Tasarım Şenliği (2009) (Keçiören İkinciliği)- İstiklâl Marşını Ezbere En Güzel Okuma Yarışması (2010) (Ankara Birinciliği)- Eğitimde Örnek Uygulamalar Proje Yarışması (2010) (Keçiören Birinciliği)- Ankara Hentbol Turnuvası (2011)(Ankara İkinciliği) - 4. Ankara Şiir Olimpiyatı (2012) (19. Eğitim Bölgesi Birinciliği)- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şiir Yarışması (2012)(Ankara İkinciliği)- Geri Dönüşüm Konulu Maket Yarışması (2012) (Keçiören Birinciliği)- Ankara 1. Bahar Kum Şenlikleri (Hentbol) (2012)(Ankara İkinciliği) - Ankara Çocuk Dostu Şehir Projesi Afiş Yarışması (2013) (Ankara Üçüncülüğü) - Beyaz Bayrak Ödülü (2014)

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Sancaktepe İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Sancaktepe İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?