Ulviye Fenmen Ortaokulu

207750
Ulviye Fenmen İlkokulu / Ulviye Fenmen Ortaokulu Gümüşdere Mah. 6.Sokak No 51 Keçiören ANKARA
Şirket Tanımı

BizlerEğitim ve öğretimde toplam kaliteyi yakalayan, bilgi ve yeteneklerini geliştiren, kendine güvenen, çağın gereksinimlerine cevap verebilecek biçimde kendisini yenileyen, manevi değerlerimizin bilincinde olan, Atatürk İlke ve İnkılâplarını bağlı gençleri yetiştirmek için varız...

Hizmet Tanımı

İstiyoruz kiOkulumuzu “öğrenmeyi öğrenme”nin temel gereksinim kabul edildiği, hızla gelişen ve değişen çağımızda, eğitim ve öğretim gereksinimlerine anında yanıt verebilecek ortamların hazırlanmasına olanak sağlandığı, bireysel çalışma yerine “ekip çalışması”nın ön plana çıkartıldığı, sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren, ilgi ve yeteneklerine uygun fırsatları yakalamış başarılı öğrenciler yetiştiren güçlü bir eğitim kurumu haline getirmek.

OKUL FUTBOL TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI Yıldız erkek futbol takımımız 2011 - 2012 eğitim Öğretim Yılında Ankara Şampiyonasında Keçiören 3. sü olmuştur. Ankara!da 188 takımın katıldığı müsabakalar da ilk 6 takım arasına girmiştir.2010 - 2011 eğitim ve öğretim yılında TKY Kurum Raporu dalında Keçiören 3. lüğü ve Ankara´ da ilk 10 okul arasında yer almıştır2011 - 2012 yılında ise TKY Kurum Raporu dalında 5. olmuştur.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Ulviye Fenmen Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Ulviye Fenmen Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?