Kurumsal Web Sitesi

ÖZDERİCİ GYO

2437
BÜYÜKDERE CADDESİ YAPI KREDİ PLAZA C BLOK KAT:9 LEVENT / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Küresel bir vizyon ve çevreci misyonla yatırım yapan Özderici GYO'nun nihai hedefi, sektöründe ve ülke ekonomisinde artı değer yaratan projelerle ortaklarına verimli ve kârlı bir portföy sunmaktadır. Projelerini dünya kaynaklarını verimli kullanmaya yönelik çevreci yaklaşımlarla geliştiren ve gerçekleştiren Özderici GYO, çalışmalarını ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet gücü yüksek bir kurum perspektifiyle sürdürmektedir. Özderici GYO, gayrimenkul sektöründe arazi geliştirme, proje geliştirme ve kentsel dönüşüm alanlarında, nitelikli projeleri geliştirmekte, sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı projelere (öncelikli konut sektörüne) odaklanarak büyüme politikası geliştirmiştir.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan ÖZDERİCİ GYO kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?