Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

207599
Çaldağ Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi Numara52 Haymana/ANKARA
Şirket Tanımı

Misyonumuz:Başta Öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm üyelerimiz ve misafirlerimizin eğitim, konaklama, yeme-içme, toplantı, eğitim amaçlı gezi, sosyal ve moral ihtiyaçların karşılanmasına, mesleki ve kültürel gelişmelerine, hizmet içinde ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, birbirleri ile tanışmalarına, kaynaşmalarına ve dayanışma içinde olmalarına, aileleri ve çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına, “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlamalarına katkı sağlamaktır. Ayrıca ihtiyaç duyulduğu hallerde, üyelerimize hizmet götürebilmek için bünyemizde çeşitli üniteler açmak, fuar, sergi ve kermes gibi faaliyetleri düzenlemek veya düzenlenmesini sağlamaktır.

Hizmet Tanımı

Vizyonumuz:Ülkemizin bu cennet köşesinde, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek Türk’ün misafirperverliğini tüm konuklarımıza yaşatmak, güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı etkili iletişim kurarak, kaliteli hizmet üretmek ve kaliteli hizmet verebilmektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ülkemizin örnek öğretmen evleri arasına girebilmektir.Suyun şifaya dönüştüğü bu güzel ilçemizde Kurumumuza maddi manevi emeği geçen (yeni-eski) tüm çalışanlarımıza, bizden desteklerini esirgemeyen başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere tüm kamu kurum-kuruluşlarına ve bizleri tercih edip misafirimiz olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Haymana lokasyonunda yer alan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Haymana lokasyonunda yer alan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?