Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu

207727
Adnan Menderes Mahallesi 1055 Sokak No9 Keçiören/ANKARA
Şirket Tanımı

Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu olarak MisyonumuzUygun eğitim ortamlarında bilimsel yöntem ve teknikleri kullanarak, öğrencilerimizi Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkelerini en üst seviyede gerçekleştirmek için Çağın gerekleri ile donanmış, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, özgür düşünen, kendisi ve toplumla barışık, Milli, Evrensel ve etik değerleri benimsemiş, bilgiyi üreten bireyler olarak bir üst eğitim kurumuna ve hayata hazırlamaktır.

Hizmet Tanımı

“Eğitim ve Öğretimde, çevresinde ve ilinde tercih edilen,önde ve kaliteli okullar arasında yer almak,”“Bilim ve teknolojiyi aktif olarak kullanan, kendisini geliştiren, diğer eğitim kurumlarına örnek olan ve çevrenin gelişmesine katkı sağlayan bir okul olmak,”“Çevrenin kültür,sanat ve spor merkezi olmak,”“Okumayı seven , çevresine de okuma alışkanlığı kazandıran, zengin kütüphanesi ile bulunduğu bölgenin de faydalandığı bir okul olmak.”

Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün, Toplam Kalite Yönetimi Çerçevesinde ,Okullarda uygulanan Eğitim - Öğretim faaliyetleri, Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetler ile bunların sonuçlarına göre yaptığı değerlendirmeye göre okulumuz Keçiören deki Bütün Eğitim ve Öğretim kurumları arasında en kaliteli 3. okul seçilmiştir.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?