LİMA YAPI

2969
UĞUR MUMCUNUN SOKAĞI 28/10 BÜYÜKESAT ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

Lima Yapı Hakkında Kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile başarılı projelere imza atmış uzun bir geçmişe sahip olan firmamız geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemektedir. Firmamız Lima Yapı adıyla ticari faaliyetini sürdürmeye 2007 yılında başlamış, bugüne kadar büyük projelerde yüklenici taşeron tedarikçi konumlarında bulunmuş bir kadronun sağlam temellere oturttuğu yeni bir şirket olarak hizmet vermektedir. Güçlü temkinli yenilikçi hedefleri kazandırılmış kurumsal yapıya sahip ve bu yapıyı kazandırmak geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşmak azmi ile yoluna devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

Isıtma /Soğutma, İzolasyon, Kapı Ve Pencere Sistemleri, Kazı -Yıkım Hafriyat, Laminat Döşeme, Mermer Ve Doğal Taşlar, Mutfak Ve Banyo, Prefabrik Yapı, Seramik-Porselen-Fayans, Sıhhi Tesisat, Tadilat - Dekorasyon, Yapı Denetim Hizmetleri, Yapı Market,

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S1
LİMA YAPI firmasının telefon numarası nedir?
LİMA YAPI firmasının telefon numarası: 0312 446 99 84.
S2
LİMA YAPI firmasının yeri nerededir?
LİMA YAPI firmasının adresi: UĞUR MUMCUNUN SOKAĞI 28/10 BÜYÜKESAT ÇANKAYA / ANKARA.
S3
LİMA YAPI firmasının ana irtibatı var mı?
LİMA YAPI firmasının ana irtibat numarası: 0312 446 99 81.
S4
LİMA YAPI firmasının web sitesi
LİMA YAPI firmasının web sitesi: http://www.limayapi.com.
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan LİMA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?