YAYLA İNŞAAT

3049
TURAN GÜNEŞ BULVARI İLKBAHAR MAH. 606 SOK. NO:12 YILDIZ ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

YAYLA İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. 1981 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini işine yansıtmaya çalışan teknik ve idari personelinin, azimli ve süreklilik arz eden çalışmaları ile bu sektördeki yerini muhafaza etmiştir. Şirketimiz Toplam Kalite Yönetimi felsefesi içerisinde günümüz şartlarına ve daima daha ileriye yönelik çalışmaları kendisine hedef edinmiş bir kuruluştur. Yayla İnşaat 27 yıllık süre içerisinde inşaat sektöründe yurt içinde ve yurt dışında önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri, Altyapı, Üstyapı Baraj İnşaatı ve Genel Mühendislik Hizmetleri alanlarında çalışmaktayız.

Hizmet Tanımı

Isıtma /Soğutma, İzolasyon, Kapı Ve Pencere Sistemleri, Kazı -Yıkım Hafriyat, Laminat Döşeme, Mermer Ve Doğal Taşlar, Mutfak Ve Banyo, Prefabrik Yapı, Seramik-Porselen-Fayans, Sıhhi Tesisat, Tadilat - Dekorasyon, Yapı Denetim Hizmetleri, Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S1
YAYLA İNŞAAT firmasının telefon numarası nedir?
YAYLA İNŞAAT firmasının telefon numarası: 0312 491 70 00.
S2
YAYLA İNŞAAT firmasının yeri nerededir?
YAYLA İNŞAAT firmasının adresi: TURAN GÜNEŞ BULVARI İLKBAHAR MAH. 606 SOK. NO:12 YILDIZ ÇANKAYA / ANKARA.
S3
YAYLA İNŞAAT firmasının ana irtibatı var mı?
YAYLA İNŞAAT firmasının ana irtibat numarası: 0312 491 74 75.
S4
YAYLA İNŞAAT firmasının web sitesi
YAYLA İNŞAAT firmasının web sitesi: http://yaylainsaat.com.tr.
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan YAYLA İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?