Web Site Oluşturun

LİDYA YAPI

2268
LİDYA PLAZA, ŞEHİT ER CENGİZ KARCIOĞLU SOKAK NO:10 KAVACIK / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Lidya Yapı yarım asırlık tecrübesi, bilgi birikimi, sahip olduğu teknik kadro, yaratıcı çözümleri ve uzun vadeli ilişkileriyle farklı sektörlerdeki kuruluşlara hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren "Atıksu Arıtma Tesisleri", "Derin Deniz Deşarjları", "Deniz Yapıları", "Atıksu Kollektör ve Şebekeleri" gibi altyapı işleri ile "Çelik Konstrüksiyon Yapılar", "Küresel LPG", "Silindirik Petrol Tankları", "Konut Siteleri", "Elektro Mekanik İşler" ve bu gibi özel uzmanlık gerektiren konularda deneyim kazanmıştır. Günün koşulları içinde teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak "Çamur Kurutma ve Yakma Tesisleri", "Doğalgaz ve Petrol Boru Hatları", "Katı Atık Depolama Alanları" nın inşaası ve işletmesi gibi konuları da faaliyet alanına katmıştır. Lidya Yapı, genelde Devlet Taahhüt İşleri Sektöründe faaliyetine devam ederken, Özel Sektör içerisinde de çeşitli Konut ve Ticaret Merkezleri inşaatları yaparak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmuştur. Halen Devlet, özel sektör ve yurtdışında altyapı , konut ve ticaret merkezi inşaatları ile ilgili yatırımlarını sürdürmektedir.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beykoz lokasyonunda yer alan LİDYA YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?