AS YAPI

3567
EKİNCİLER CAD. NECİP FAZIL SOK. NO:5 K:3 PEKİZ PLAZA KAVACIK BEYKOZ / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Yılların getirdiği tecrübe, yenilikçi, genç ve güncel bakış açımızla şahane projelere imza atıyoruz! Türkiye ekonomisine yön veren lider firmalarla birlikte önemli yapı taşlarından biri olan, proje mühendisliği, inşaat ve taahhüt sektöründe hizmet veren As Yapı A.Ş, 1990 yılında inşaat yüksek mühendisi “HALUK SERT” tarafından kurulmuştur. 1990 yılından bu yana renovasyon projeleri, otel projeleri , konut , AVM ve mağaza projeleri başta olmak üzere, inşaat sektörünün farklı alanlarında ülkemizin önde gelen eğitim kurumlarına ve özel sektörün uluslararası markalarına 450'nin üzerinde şantiyede hizmet sunmuş, toplam 900.000 m2 inşaat projesi üretmiştir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beykoz lokasyonunda yer alan AS YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?