KIRMIZITAŞ İNŞAAT

1091
Sinan Mahallesi Serik Cad. No:423 Havalimanı Karşısı Altınova Kepez / Antalya
Şirket Tanımı

Toplam Kalite Yönetim felsefesine uygun bir yönetim uygulaması, Eğitim düzeyi ve Psikolojik düzeyi yüksek insan(çalışan) profili, Standartlaştırılmış İş süreçleri ve Kitapları, İnsana yatırım, Mükemmel standart hizmet, Markaya yatırım yaparak markalarımızın bilinir ve tanırlılığını en üst düzeyde sağlamak, Bölgede araç almayı düşünen insanlar için her konuda çekim merkezi olmak, çalışanlarımızın isteklerine, ihtiyaçlarına ve gelişimlerine duyarlı olmak. MİSYONUMUZ Dünyanın en iyi araçlarını en iyi hizmetle müşterilerimize ulaştırmak. Bu hizmetlerimizi, profesyonel bir yönetim, hoşgörülü insanla yapmak. İLKELERİMİZ Akılcı olmak Hoşgörülü olmak Erdemli olmak Gerçekçi olmak Olumlu düşünmek İnsani değerlere önem vermek Yasalara uymak Bilimsel ve gerçekçi olmak İşyerini sahiplenmek Müşteri mutluluğunu sağlamak ve herşeyin üstünde görmek Olumlu düşünmek Devamlı Öğrenmek Kendisine, işyerine ve Müşteriye Saygılı Olmak Değişime Açık Olmak

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Antalya Kepez lokasyonunda yer alan KIRMIZITAŞ İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Antalya Kepez lokasyonunda yer alan KIRMIZITAŞ İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?