Web Site Oluşturun

YÜKSELİŞ İNŞAAT VE BETON

2304
MURAT ORDU
KEPEZ/ANTALYA
Şirket Tanımı

İnşaat sektörünün hızla geliştiği Antalya/Kepez’de müşterilerimize kalite ve güven ilkesi ile hitap ederek inşaat işlerinin daha sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Yükseliş İnşaat Şap Beton farkı ile ihtiyaçlarınızdan çok daha fazlasını temin ederken, sonuçların mükemmel olmasını sağlayacaksınız. Helikopterli otopark şapı, daire şapı, kalıp üstü beton, endüstriyel zemin betonu, saha betonu, yol betonu, çatı betonu ve özel izolasyon sistemleri gibi alanlarda müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde bölgenin tercih edilen ve referans belirleyicisi isimlerinden biri olmayı başardık. Aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, güvenilir iş sonuçlarına ulaşabileceğiniz Yükseliş İnşaat Şap Beton, dilediğiniz her an hizmetinizde olan bir firma olup güvenilir iş sonuçları sunmaktadır.

Hizmet Tanımı

otopark şapı, daire şapı, kalıp üstü beton, endüstriyel zemin betonu, saha betonu, yol betonu, çatı betonu ve özel izolasyon sistemleri

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Antalya Kepez lokasyonunda yer alan YÜKSELİŞ İNŞAAT VE BETON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?