Web Site Oluşturun

HÜSEYİN KALKAVAN İNŞAAT A.Ş.

2265
MERKEZ OFİS : NİSPETİYE MAH. BİRLİK SOK. NEVİN ARICAN PLAZA NO:8/2 LEVENT / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Kalkavan Şirketler Grubu, 1936 yılında bir denizcilik şirketi olarak kuruldu. 1968 yılında gruba eklenen Hüseyin Kalkavan İnşaat A.Ş., 43 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında müteahhitlik -gayrimenkul geliştirme alanlarında faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin yanı sıra Suudi Arabistan'da da milyonlarca dolarlık projeler tamamlayan firma, başarısını uluslararası platformda da sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana başarıyla hayata geçirilen toplam 120 projenin 27'si Pak Holding A.Ş. ve Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.'yi, 15'i Koç Holding'i, 14'ü Türkiye Şişecam Fabrikaları'nı, 12'si Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı'nı ve 5'i Akbank T.A.Ş'yi kapsıyor. Kusursuz müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir portföye sahip olan Hüseyin Kalkavan İnşaat, işlerinde en ileri teknoloji ve standartları, en uygun inşaat çözümleri ile birlikte sunuyor. Hüseyin Kalkavan İnşaat tam 36 senedir Pak Holding Şirketler Grubu ve Mustafa Nevzat İlaç Sanayii Grubu'nun tüm inşaat işlerini yürütüyor. Aynı müşteriler ile yıllardır istikrarlı bir biçimde çalışıyor olmak; proje sahiplerinin Hüseyin Kalkavan İnşaat'a duyduğu güven ve memnuniyetin en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan HÜSEYİN KALKAVAN İNŞAAT A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?