ERDEM HALI- KOLTUK YIKAMA & TEMİZLİK HİZMETLERİ

2285
TALAT YÜKSEL
HİLAL MAH. (ESKİ 4. CADDE) R.TAGORE CAD. ÇANKAYA-YILDIZ/ANKARA
Şirket Tanımı

Hijyen evlerden başlar. Evlerin temizliğinde en çok önem verilmesi gereken alanlar halılar ve koltuklardır. Bu alanlarda hijyeni yakalamak isteyenlere sunduğumuz hizmetlerimizle ışıltının her yana yayılmasını sağlıyoruz. Çankaya/Ankara’da hizmet veren Erdem Halı ve Koltuk Yıkama farkıyla beklentilerinizin ötesinde sonuç elde etmeniz için kullandığımız ürünlerin en kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, ofis temizliği, işyeri temizliği ve ev temizliği hizmetlerimizle hijyeni görmek istediğiniz her alanda sizlere hitap ediyoruz. Erdem Halı ve Koltuk Yıkama, alanında başarılı ve deneyimli uzman kadrosu ile dilediğiniz her an hizmetinizdedir. İletişim bilgilerimizden ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, ofis temizliği, işyeri temizliği ve ev temizliği

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Halı Yıkama kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan ERDEM HALI- KOLTUK YIKAMA & TEMİZLİK HİZMETLERİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?