Kurumsal Web Sitesi

Arel Halı Koltuk Yıkama

105064
Arel Halı Koltuk Yıkama
Şehit Osman Avcı Mahallesi Kaplan Caddesi No:7/15 Mia Consept Rezidance Eryaman Çankaya, Ankara
Şirket Tanımı

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 8 Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

Hizmet Tanımı

halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, ankara halı yıkama, halı yıkayan firmalar, eryaman halı yıkama, keçiören halı yıkama, yenimahalle halı yıkama, halı yıkama, ankara çankaya halı yıkama, ankara yenimahalle halı yıkama, ankara fiyat halı yıkama, ankara keçiören güven halı yıkama, ankara mega halı yıkama, ankara profesyonel halı yıkama, ankara carpet spa halı yıkama ankara,

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan Arel Halı Koltuk Yıkama kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?