BİRLİK YAPI GRUBU

3471
Halil Sezai Erkut Caddesi, Kasalar Mevkii Etlik Mevki Keçiören / ANKARA
Şirket Tanımı

Ankara'nın güçlü ve köklü şirketlerinden Nata İnşaat ve Birlik Yapı'nın ortaklarının iştiraki ile kurulan Dolunay, Türkiye'ye ve Başkente yakışır bir alışveriş ve yaşam merkezi kurma fikri ile büyük projeleri ANTARES'i hayata geçirme kararı vermiştir. Dolunay'ın sahip olduğu vizyon, ortakların geçmiş projelerinde elde ettiği deneyim ve birikim doğrultusunda hepsi konusunda uzman ve profesyonel grupların katkıları ile ANTARES konseptin son halini almıştır. Konsept danışmanlığını başta İngiltere olmak üzere pek çok metropolde önemli alışveriş, iş ve yaşam merkezi projelerine imza atan, köklü İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor LLP yapmaktadır. Proje koordinatörlüğü ve mimari proje müellifliğini, Türkiye'deki pekçok alışveriş ve yaşam merkezi projesinde imzası bulunan, A Tasarım Mimarlık'ın kurucusu genç ve ödüllü mimar Ali Osman Öztürk ile ekibi yürütmektedir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan BİRLİK YAPI GRUBU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?