AKKURT GRUP

1361
AKKURT GRUP
Karakaya Mahallesi, Osmangazi Cd No:109, 06291 Keçiören / Ankara
Şirket Tanımı

1983 yılında faaliyete başlayan Akkurt Group, kuruluşundan bu yana birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. İlk planda Tekstil ve Pazarlama Şirketleri ile Türkiye’de yatırımlar yapan Akkurt Group, 1998 Yılında Kocaeli Derince Bölgesi’nin ilk alışveriş merkezi olan Galaksi AVM’yi kurmuştur. 2000 yılı itibariyle yurtdışında birden fazla ülkede de ticari faaliyetler göstermektedir. Halen uluslararası düzeyde devam eden bu yatırımlar ihracatta Türkiye ekonomisine büyük bir katma değer sağlamaktadır. Aynı zamanda ‘’RAMADA PLAZA İZMİT‘’ otelinde sahibi olan group KOCAELİ turizmine ’de büyük katkı sağlamıştır. 2014 Temmuz Ayında 1200 yatak kapasiteli öğrenci yurdu ve yine 2015 yılında 2500 yatak kapasiteli öğrenci yurdu nuda hizmete sunmuştur. Akkurt Group kuruluşundan bu güne iş merkezi, uluslararası pazarlama şirketleri, tekstil fabrikaları, villa, yurt, otel gibi farklı formlarda yapılar inşa etmiş olup ve birçoğunun işletmesini de yapmaktadır. Group’un yapımına başladığı İZMİT yahya kaptan mahallesindeki 130 konutlu ‘’AKKURT ROYAL CİTY’’ ve BAŞİSKELE-Yuvacık bölgesinde 106 konutlu ‘’AKKURT SECRET GARDEN‘’ gibi prestijli projelerlede konut inşaat sektöründe söz sahibi olmayı hedeflemektedir

Hizmet Tanımı

Yapı

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan AKKURT GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bahçe ve Yapı Market kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan AKKURT GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?