Web Site Oluşturun

AYDIN YAPI

2276
BARBAROS BULVARI CAD. MEYDAN YOLU SOK. NO:27 SANCAKTEPE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1972 yılında Harun ve Faruk Aydın ortak girişimi sonucu temelleri atılan Aydın Yapı, inşaat sektöründeki yatırımları ve tamamladığı birçok başarılı proje ile kısa sürede gelişmiş ve sektöründe güvenilir bir konuma gelmiştir. Aydın Yapı, her dönemde gerçekleştirdiği özenli tasarım ve inşaatla, mevcut standartların üstüne çıkmayı başarmıştır. Özellikle de konut alanında adını bir kalite simgesine dönüştürmüştür. Müşterilerinin tam güvenini kazanmış ve bu güveni korumak için elinden geleni yapmayı hedeflemiştir. Başarısının en önemli sırrını "müşterilerilerinin memnuniyetini amaç edinmesi" oluşturmaktadır. Müşterilerin memnuniyetine odaklanması, Aydın Yapı'nın kaliteli üretim ve işleri zamanından önce teslim etmesi ile tanınmasına neden olmuştur. Bu, müşterilerinin duyduğu güvenin daha da artmasını sağlamıştır. Aydın Yapı, bugün bulunduğu yere kendisini getiren değerlere bağlı kalmayı, dürüst ve özenli çalışmalarına devam etmeyi ve sektördeki ilerleyişini müşterileri ile birlikte sürdürmeyi amaç edinmiştir.

Hizmet Tanımı

mantolama , dış cephe kaplama , iç dekorasyon , dış dekorasyon , boya badana , alçı sıva , arsa satışı , emlak gayrimenkul , kat karşılığı inşaat

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan AYDIN YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?