ZÜMRÜT GAYRİMENKUL PROJE

109039
Eyüp Sultan Mah. Hoşnut Sok. 3/A Sancaktepe, İstanbul
Şirket Tanımı

Yatırım ve marka değeri yüksek, özgün mimari tasarıma sahip, üretim kalitesi yüksek olan, kısa sürede kendini amorti eden, yüksek kira getirisi olan, prestijli, lokasyon öneme sahip, beklentilerin üzerinde değer artışı sağlayan,  ofis, plaza, rezidans, konut ve villa projelerinin, proje tasarımından, malzeme seçimine, satış-pazarlama sürecinden anahtar teslimine kadar olan sürede kaliteli, kendi alanında uzmanlaşmış, mesleki eğitime sahip profesyonel kadromuzla, mali, hukuki, vergi alanında, teknik bilgi, yatırım ve satış-pazarlama konusunda, Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde etik değerlere bağlı kalarak danışmanlık ve yönetim hizmet vermekteyiz.

 

Aynı zamanda yurtdışından (başta Avrupa olmak üzere dünyanın her yerinden) profesyonel reklam aracılığıyla edinmiş olduğumuz gayrimenkul yatırımcısına, Zümrüt Gayrimenkul Proje olarak başta İstanbul'da olmak üzere Ankara ve İzmir'de yatırım değeri olan, kar marjı yüksek ve düzenli kira getirisi olan özgün projeleri kazandırmak, yerli ve yabacı yatırımcının taşınmazına doğru bir şekilde kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet Tanımı

Sancaktepe Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan ZÜMRÜT GAYRİMENKUL PROJE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sancaktepe lokasyonunda yer alan ZÜMRÜT GAYRİMENKUL PROJE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?