ASKAR İSTOÇ - KAS TAKSİ ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

109676
İstoç Oto Ticaret Merkezi A1 Blok No 61 Mahmutbey Bağcılar / İSTANBUL
Şirket Tanımı

TİCARİ ARAÇ PİYASASINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI
Ticaretin Kalesi Askar İstoç, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.
Ticari taksi plakasına yeni bir bakış açısı getiren Askar İstoç, 1986 yılında İstanbul Laleli’de Ticari Plaka sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Gelişim hamlesini ilerleyen yıllarda Askar Otomotiv’i kurarak sürdürmüştür. Sektörde yılların verdiği deneyim, güçlü sermaye yapısı, hizmet anlayışı ile özellikle Lüks Otomobil alanında uzmanlaşmıştır. Otomobilde dünyanın dev markalarını, hem sıfır kilometre hem de ikinci el araç ürün yelpazesinde müşterilerine sunmaktadır.
ASKAR İSTOÇ; İstanbul’da otomobil pazarının merkezi konumundaki İSTOÇ Oto Ticaret Merkezi’nde kendine ait ASKAR PLAZA da faaliyetlerini sürdürmektedir. ASKAR TİCARET; 2013 yılında da ticari araç alım-satım konusunda işinin uzmanı FİKRET ŞİMŞEK ile yaptığı ortaklık sonucunda ASKAR İSTOÇ firmasını kurarak ticari araç piyasasına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Bu ortaklık sonrasında Kırmızı taksi (C plaka ve M plaka),  taksi dolmuş (7+1) piyasasına da girerek ticari araçta faaliyet konusunu zenginleştirmiştir. ASKAR İSTOÇ eğitimli, alanında uzman, hoşgörülü, güvenilir ve dinamik çalışanlarıyla güvenilir ve temiz ticareti ilke edinmiştir.
Askar İstoç, İkinci el ve sıfır otomobil alım satım hizmetleri, ticari taksi plaka alış satış hizmetleri, sarı taksi plakası, kırmızı taksi plakası, taksi dolmuş plakası, ticari plaka gibi konularda verdiği hizmetler ile yoluna tüm hızıyla devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan ASKAR İSTOÇ - KAS TAKSİ ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan ASKAR İSTOÇ - KAS TAKSİ ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?