YAŞAR OTOMOTİV

109700
100. Yıl Mah. Fetih Cad. 2 Bağcılar, İstanbul
Şirket Tanımı

Yaşar Ticaret 1980 yılında Laleli Gençtürk caddesinde Yaşar Sucu tarafından kurulmuştur. 1996 yılından itibaren ticari faaliyetine Bağcılar Oto Center ve Kadıköy adreslerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne ticari plaka, sıfır km ve 2. el otomobil alım-satım, ticari plaka kiralama, taksiden çıkan otomobillerin alım-satımı, sigorta ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Profesyonel personeli ve üstün hizmet politikası ile her bakımdan sektördeki yerini perçinlemiştir.


VİZYONUMUZ


Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda lider olmak, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına kaliteli hizmetlerimizle cevap vermek, çalıştığımız markalarımızı kurumsal kimliğimiz ile birleştirip otomotiv ve taksi piyasasında en üst noktaya gelmek ve müşterilerimiz için tartışmasız tek isim olmaktır.


MİSYONUMUZ


Günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda yönetim kurulu başkanımız sayın Yaşar Sucu önderliğinde müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmak faliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikleri takip ederek bunu en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktır

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan YAŞAR OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan YAŞAR OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?