Web Site Oluşturun

ALAYBEY İNŞAAT

2081
BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Ligthfan Led Tecnology Group; 1991 yılında dış ticaret amaçlı kurulan şirketimiz, elektrik piyasasına yönelik çalışmasında ağırlıklı olarak ampul ve aydınlatma malzemelerinin ithalatı ve ihracatı olmuştur. Günümüzün ihtiyaçlarına uygun olan LED Teknolojisi ilede hizmetinizde bulunmaktadır. Ayrıca; Türkiye pazarında yeni bir saha olan domestik havalandırma konusu ile ilgili Avrupa dan iki markanın Türkiye Distrübütörlüğü alınarak 2001 yılına kadar dağıtımı yapılmıştır. 2001 yılından itibaren AIRLUKS markası altında fason üretime başlanmış ve kısa zamanda kalitesi ve uygun ticari şartları ile projelerde aranan marka olmuştur..Ürünlerimiz in tamamı CE ve CB kalite sertifikalarına sahiptir.Yeni tasarımlarımız ve piyasalarda olmayan yenilikçi buluşlarımızı piyasaya arz etmekteyiz.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Büyükçekmece lokasyonunda yer alan ALAYBEY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?