İLBAY İNŞAAT

1001
Mimarsinan Merkez Mah. 143. Sokak No:1/1 Mimarsinan Büyükçekmece / İstanbul
Şirket Tanımı

Firmamız İlbay İnşaat Enerji San. Tic. Ltd. Şti olarak 2007 yılında İstanbul da kurulmuştur.1993-2006 yılları arasında ortağı bulunduğumuz firma ile Türkmenistan da Konut, Büyükelçilik binaları, Makarna Fabrikaları, Un Fabrikaları, Hastane ve Dinlenme Tesisleri gibi komplike projelerden başarı ile üstesinden gelmiştir. Tüm ekibimizin faaliyet alanlarına göre belirgin özellikleri vardır. Bu özellikler, değişik kategori ve zamanlarda projeyi destekleyerek, bizi diğer rakiplerimizden üstün kılan artıları oluşturur. Bu başarı ve tecrübemizi 2007 yılından itibaren genç , dinamik, dürüst, şeffaf, çalışanıyla bir bütün, emeğe saygılı , çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluğu; hassasiyetleri olan çok uluslu, güvene dayalı aile ortamında İlbay İnşaat olarak devam etmektedir. Şirketimiz kendini kanıtlamış inşaat kalitesi ve kayda değer bilgi birikimi sayesinde hazırladığı çeşitli projelerle Türkmenistan Devleti'nin ve halkının güvenini ve saygısını kazanmış, aldığı taahhütleri zamanında yerine getirmiştir. Hedefimiz, İnşaat uygulamalarında detaya özen gösteren yüksek kalite standartlarında üretim yapan hızlı ve zamanında teslim müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen, istikrarlı yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği etkili projelerle anılan ilbay inşaatı bundan sonra gerçekleştireceği her projede işverenlerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmaya devam edecektir. Halen Bağımsız Türk Devletleri başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında üstlendiği önemli projelerle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Büyükçekmece lokasyonunda yer alan İLBAY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Büyükçekmece lokasyonunda yer alan İLBAY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?