AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT

2273
Bulgurlu Caddesi no:94/B K.Çamlıca - Üsküdar / İSTANBUL
Şirket Tanımı

AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, GÜÇLÜ BİRİKİMİYLE YENİLİKÇİ VE KUSURSUZ PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR. ÇAĞDAŞ VE MODERN YAŞAM STANDARTLARINI SUNMAYI İLKE EDİNEN ŞİRKET, KÖKLÜ GEÇMİŞİYLE SEKTÖRÜNDE UZUN YILLAR BAŞARIYLA SÜRDÜRDÜĞÜ ÇALIŞMALARI VE DENEYİMLERİ İLE GELECEĞİN YERLEŞİM ALANLARINI İNŞAA EDİYOR. UZMAN YÖNETİCİ KADROSU, TİTİZ MİMARLARI, KONUSUNDA YETKİN MÜHENDİSLERİYLE, ÇAĞIMIZIN İLERİ TEKNOLOJİSİNDEN YARARLANARAK ÇALIŞAN AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, GELİŞMİŞ SOSYAL YAŞAM DEĞERLERİNE UYGUN, ÇEVREYE DUYARLI, GÜVENLİĞE ÖNEM VEREN VE İÇERİSİNDE YAŞAYAN İNSANLARIN TÜM SOSYAL İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN YAŞAM MEKANLARI YAPAN BİR İNŞAAT ŞİRKETİDİR. AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, YAŞAMLARIN BAŞLADIĞI MEŞELİPARK APARTMENTS VE MEŞELİPARK APART'TAN SONRA, YENİ PROJESİ MEŞELİPARK GOLD'U HİZMETİNİZE SUNMAKTAN GURUR DUYUYOR. AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT VE AĞAOĞLU GAMA İNŞAAT GRUP ŞİRKETLERİDİR.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?