Kurumsal Web Sitesi

TAŞYAPI İNŞAAT

2450
KISIKLI CADDESİ NO:106 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1985 yılında faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar amacına uygun olarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün ülkemizin önde gelen inşaat ve yatırım kuruluşlarından birisi olarak Türk ekonomisi içinde yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca metrekarenin üzerinde yapı inşa eden Taşyapı İnşaat 9 bin lüks konut ile 1 milyon metrekarenin üzerinde iş merkezini içeren bir portföye sahip olmuştur. 2000’li yıllarda gelişimini hızlandıran ve inşaat alanında çok sayıda konut, bina, yol, köprü ve altyapı projesini tamamlayan Taşyapı İnşaat, Türk müteahhitlik sektörü içerisindeki ağırlığını faaliyet gösterdiği her alanda hissettirmiştir. 2005 yılından itibaren faaliyetlerini yurtdışı projeleri ile de genişleten şirketimiz inşaat alanındaki etkinliğini arttırmıştır. 40 milyon dolarlık makine parkı ile altyapı ve üstyapı projelerinin yanı sıra enerji sektörüne yaptığı yatırımları ile de Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan TAŞYAPI İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?