34 RENT A CAR

109596
Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Palmiye Apt. No:166/C Kadıköy / İSTANBUL
Şirket Tanımı

34 Rent a Car siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata, en uygun araç kiralama hizmetini tüm aşamalarıyla "maksimum kaliteli hizmet" ile sunmak için kurulmuş bir web sitesidir.

Araç kiralama hizmeti sadece bir araç temin etmek değildir. Sizlerinde bizi tanımadan önce tecrübe ettiğiniz gibi, rent a car sektöründe kiraladığınız herhangi bir araç için bir araç sahibi olunacak miktarlar ödemiş olanlarınız da var, kiraladığı aracı teslim alamayanlar da, hatta teslim ettiği aracın başına açtıklarından hala kurtulamayanlar da. 

% 100 Müşteri Memnuniyeti 
34 Rent A Car olarak ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar bir çok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araç filomuz her geçen gün yeni model ve marka araçlarla büyümektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun gördüğünüz araçlarla ilgili özelliklere ve fiyat bilgilerine www.34rentacar.com web sayfamızdan ulaşabilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz Türkiyenin her yerinden 444 7 081'nolu Çağrı merkezimizi arıyarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan 34 RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan 34 RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?