CAR MATE - CARMATE OTO KİRALAMA LTD.ŞTİ.

109599
Nihat Dindar
İSTANBUL / KADIKÖY - Ali nihat tarlan caddesi bostancı
Şirket Tanımı

CAR MATE oto.dizi,film,reklam ve turizm sektörüne,2002 yılında sahıs olarak adımını atmış olup, 7 yıl gibi kısa bir sürede pazar payını önemli ölçüde artırarak, bugün sektörün önemli isimlerinden biri konumuna gelmiştir. Kısa dönem karının peşinde koşmadan, sürekli gelişim prensibiyle, uzun vadede kararlı ve sağlam adımlarla ilerleyerek,kiralama ,ülke ekonomisine ve sinema televizyon sektörüne olan katkımızı artırmak şirketimizin temel hedefidir .Bu hedefe ulaşmadaki temel prensip ise, topyekün kalite ilkesidir. Topyekün kalite anlayışı, her kademedeki personelin hizmet kalitesine olan etkisini maksimuma çıkarmayı hedeflediğinden, firmamızda insan odaklı yönetim anlayışı benimsenmiştir. Bu anlayış ile, aynı ilkeler çizgisinde ilerleyen, aynı çıkarları benimsemiş, aynı hedefe kilitlenmiş büyük bir kiralama şirketi oluşmuştur. Ailemiz koşulsuz müşteri tatmini prensibiyle çalışan deneyimli, profesyonel ve eğitimli bireylerden oluşmaktadır.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan CAR MATE - CARMATE OTO KİRALAMA LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan CAR MATE - CARMATE OTO KİRALAMA LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?