ZMK YAPI GAYRİMENKUL

108888
Ömer Kalkan
Akevler mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. No :99/B Esenyurt / İstanbul
Şirket Tanımı

MİSYONUMUZ

“Önce insan” felsefesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmet anlayışı ışığında gerçekleştirmek. Kurumsal yönetim ilkelerine sıkı sıkıya bağlı, gelişimi ve değişimi planlayabilen, ekip çalışmasıyla örnek olan bir yönetim modeli ortaya koymak. Müşterilerimizi, ihtiyaçların doğru analiz ve ekspertizi ile sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak, her aşamada sağlıklı kararlar alabilmelerini sağlamak. Müşterilerimize hızlı, kaliteli, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, branşlaşmak, ter döktüğü her kulvarda fark yaratarak marka haline gelmek.

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul sektörüne yeni bir vizyon ve anlayış katmak, her platformda müşteri odaklı kararlar almak ve ilkeli bir şekilde uygulamak, Gayrimenkul sektörünün kronikleşmiş sorunlarının çözümü ve hizmette çıtanın yükselmesi için çaba sarf etmek, Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgili ve müşterilerine değer katan öncü bir kuruluş olmak. Mükemmeliyetçiliğe adanan bir ruhla, yürünen yolda, şartlar ne olursa olsun, insani değerlerden ödün vermemek, Kulvarında donanımlı kadrosuyla, müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek,

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan ZMK YAPI GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan ZMK YAPI GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?