Kurumsal Web Sitesi

Zensoft Yazılım A.ş.

105061
Yunus Zengin
Hızırbey Mahallesi 1509 Sokak No: 6/8 Merkez / Isparta Merkez , Isparta
Şirket Tanımı

Zensoft Yazılım A.Ş. Hakkında Zensoft Yazılım A.Ş. 2017 yılı sonlarında Ticari firmaların ihtiyacı olan Muhasebe yazılım ürünleri, Mobil Sektörel çözümler ve bilgi işlem hizmetleri vermek üzere kurulmuş bir firmadır. Zensoft Yazılım A.Ş. kuruluş yaşı olarak genç bir firma olsa da kurucu ekibinin ticari ve sektörel deneyimi 1996 yılına kadar dayanmaktadır. Ticari firmaların çok zorlandıkları süreçleri yeni nesil akıllı cihazlar ile kolaylaştıran çalışma politikası ile süreçler çok basit ve işlevsel hale getirmekle beraber, ticari firmaların yüksek donanım maliyetlerini ortadan kaldırmayı amaçlamıştır. Faaliyet alanları Muhasebe ve Ön Muhasebe Yönetimi Saha Satış Süreçleri Yönetimi Cafe ve Restaurant Yönetim Çözümleri E-Ticaret Çözümleri, Bayi Satış Sistemleri , Sanal Pos Sistemleri Teknik Servisler İçin Mobil Çözümler E-Devlet Uygulamaları (E-Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Arşiv) Sunucu ve Network Yönetimi Veri Güvenliği ve Yedekleme Sistemleri Endüstriyel Tip Bilgisayar ve Çevre Birimleri Pos Sistemler Bilgi İşlem Hizmetleri Çalışma Yapısı Firmamız genel olarak hedef kitlesinde olan müşterilerle bakım anlaşması kapsamında çalışmakta olup, bayilik ağı ile kendi ürünlerini bayi ağı üzerinden de pazarmaktadır. Hedefimiz Hedefimiz dünya standartlarında yazılım çözümleri sunmaktır.

Hizmet Tanımı

market programı, cafe programı, saha satış programı, logo muhasebe, logo go3, Muhasebe Programları, Barkod Programları, Mobil Çözümler, Sektörel Çözümler, E-Çözümler, Barkod Sistemleri, Entegre Çözümler, Cafe Restoran Programları, E-Ticaret,

Hizmet Bölgeleri

Isparta Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Web Tasarımı Web Geliştirme ve Hosting kategorisine ait olan ve Isparta Isparta Merkez lokasyonunda yer alan Zensoft Yazılım A.ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?