Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmabak.com/

Yo Tasarım Ajansı

İletişim
Kayıt No :
183098
Yetkili Adı :
Şafak Yamanoğlu
Adres :
Fevzi Çakmak Mahallesi, Fatih Caddesi, Gençlik Sk. No:18, D:2, 34194 Bahçelievler/İstanbul
Haftaiçi :
09:00 - 19:00
Cumartesi :
12:00 - 15:00
Pazar :
Kapalı
Şirket Tanımı

Web Tasarım, Grafik Tasarım, Fotoğraf Çekimi, Arama motoru, E-Ticaret, Mobil Uygulamalar, Sosyal Medya, Yazılım Geliştirme gibi hizmetlerimizle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çalışma arkadaşlarımızla, en iyi hizmet verebilmek için bir araya geldik.
 
Yo Tasarım, olarak prensibimiz bizlerden almış olduğunuz hizmetin en iyisini sunabilmektir. Hizmet aldıktan sonra sizleri rakiplerinizin üstlerine taşıtabilmek için gereken hassasiyetle ve deneyimli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Almış olduğunuz hizmet sonrasında sizlere her türlü yardımcı olmaktayız.
 
Ülkemiz genelinde internet kullanımının artması ile birlikte internete olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışı fırsata dönüştürmek sizin elinizde. İnternet aracılığıyla çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Web sitesi sahibi olmanız. Web sitesi sayesinde firmanız ya da markanızı daha geniş kitlelere duyurma fırsatına sahip olmaktasınız. 
 
Bu işlemi en iyi şekilde sizlere sunabilmek için Yo Tasarım, olarak derin araştırmalar yapmaktayız. Web sitenizi hazırlarken yaptığımız diğer çalışmalardan gelin hep beraber öğrenelim.
 
İlk olarak grafik tasarımı yapıyoruz. Grafik tasarımı sitenizi diğer sitelerden ayıran en önemli işlemlerden bir tanesidir. Yo Tasarım, olarak daha önce kullanılmamış etkileyici tasarımlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlar sayesinde siteniz daha kaliteli hale gelmektedir. Sonrasında ise 360 ajans diye anlandırdığımız çalışmamıza başlıyoruz. Bu çalışmamız sayesinde sitenizde yer alan görselleri seçiyoruz ve sizin sitenizde paylaşmak istediğiniz tanıtım videolarının alt yapılarını hazırlıyoruz. 
Web siteniz ile ilgili diğer çalışmamız ise (SEO) çalışmamız. Bu çalışma web siteniz için büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde sizin sitenizi Google arama motorunda üst sıralara çıkartıyoruz. 
 
Bunun yanında web sitenizi sosyal medya sitelerindeki bilinilirliğini arttırmak için sosyal medya danışmanlarımız ile birlikte çalışmalar yapmaktayız.
Web sitenizin farklı kişiler tarafından keşfedilebilmesi için mobil uygulamalarda en üst sıralara çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz. Ülkemiz genelinde mobil kullanımın yaygın olduğu için bu işlemde oldukça önemlidir. Bu sayede firmanızı daha çok kişi tarafından keşfedilmesini sağlıyoruz. 
 
Yo Tasarım, olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Hizmet Tanımı

WEB TASARIM

Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere özgün firmanızı ya da markanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web tasarım çalışması yapmaktayız. Yo Tasarım, olarak web tasarımı yapılan süre zarfında yapılan tasarımlar müşterilerimize sunulur ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişiklikler yapılır.

KURUMSAL KİMLİK

Firmanızı en etkili hale getirmenin yollarından bir taneside şık ve kaliteli bir kurumsal kimlik tasarımıdır. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımızla birlikte sizler için daha önce kullanılmamış şık ve etkili bir tasarım için çalışmalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlarda sizin görüşlerinize önem vermekteyiz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Herkes tarafından aktif bir şekilde kullanılan sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sosyal medya kullanımı ülkemizde hızla artış göstermektedir. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlerin sosyal medya hesaplarını en iyi seviyeye getirebilmek için çalışmalar yapmaktayız. Çalışmalarımız boyunca sizler ile iletişim halindeyiz.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf Çekimi hizmetimiz sayesinde sitenizde yer alan bütün görsellerin hazırlığı yapılır. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile firmanıza özel kataloglar hazırlanır. Hazırlanan bu kataloglar sayesinde firmanızı internet üzerinde bir dergi haline getirilir. 360 ajans hizmetimiz sonrasında ise sitenizde dilediğiniz tanım videolarını yayınlayabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA

Günümüzde kullanımı oldukça artan mobil cihazlar iş hayatını olumlu yönde etkilemektedir. Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizin firmanızı mobil cihazlarda üst sıralara taşıyoruz. Yo Tasarım, olarak daha çok müşteri kitlelerine en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde ulaşmanıza öncülük yapıyoruz.

E-TİCARET

Günümüzde hızla artan internet kullanımı bağlı olarak e-ticaret sitelerinde de artış görülmektedir. Yo Tasarım, olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere en etkili e-ticaret sitesini hazırlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu e-ticaret siteleri sayesinde sizlerde ürünlerinizi daha geniş kitlelerle paylaşama imkanına sahip oluyorsunuz.

REKLAM YÖNETİMİ

Tasarlamış olduğumuz web sitelerinizi arama motorunda üst sıralara taşımak için deneyimli ekip arkadaşlarımızla yaptığımız çalışmamızdır. Yo Tasarım, olarak yapmış olduğumuz reklam yönetimi çalışması sonucunda web sitenizi google arama motorunda üst sıralara taşıyarak adınızı daha fazla kitlelere duyurmanızı ve büyümenizi sağlıyoruz.

 

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fevzi Çakmak Mahallesi, Fatih Caddesi, Gençlik Sk. No:18, D:2, 34194 Bahçelievler/İstanbul
Fotoğraflar

Video

Bu firma 13632 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi