YILMAZ ULUSOY İNŞAAT

3493
LEVENT CADDESİ NO:53 1.LEVENT / İSTANBUL
Şirket Tanımı

İnşaat sektörünü ekonomik büyümenin ve gelişmişliğin önemli lokomotiflerden biri olarak değerlendiren Yılmaz Ulusoy Holding A.Ş., bu alanda iki temel branşta faaliyetlerini sürdürmektedir: Konut ve ofis inşaatları ile restorasyon projeleri. Yılmaz Ulusoy Holding bünyesinde kurulan ve hızla faaliyete geçen Ulusoy İnşaat A.Ş. ve PMP İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.; İstanbul şehir merkezinde butik olarak adlandırılabilecek çeşitli konut ve ofis projelerini hayata geçirmektedir. 2011 yılında projelendirilerek inşaatı başlayan Kağıthane ve Şişli projeleri, Yılmaz Ulusoy Holding A.Ş’nin inşaat sektöründeki kalıcı çalışmalarının temelini atmış bulunmaktadır.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan YILMAZ ULUSOY İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?