Web Site Oluşturun

YILDIRAY RENT A CAR

109133
Yıldıray Bey
Paşaköy Köyü Hatay Havalimanı Cad. 3 Antakya 31040, Hatay
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Yıldıray Rent A Car

Hızlı ve bağımsız bir hizmet deneyimine ne dersiniz? Yıldıray Rent a Car haftanın 7 günü 24 saat seyahat dönüşleriniz için özel kiralama seçenekleri sunar.
Seyahat planlamalarınıza araç kiralamayı da dahil edecekseniz Yıldıray Rent a Car Hatay havaalanında hizmetinizde. Varış noktasında aracınızı kiralayıp seyahatlerinize devam etmeniz için hizmet vermekteyiz. Ayrıcalıklı hizmetler, kolay ödeme seçenekleri ve güvenli seyahat garantisi siz özel müşterilerimiz için tasarlandı.

İster Rezervasyon yapın, isterseniz doğrudan ofisimize gelin!
Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.Dilerseniz seyahatiniz öncesi Çağrı Merkezimizi arayarak rezervasyon yapabilirsiniz, üstelik rezervasyon işleminde ödeme yapmanıza gerek kalmadan.
Araç kiralama talebinizi 5 dakika içinde sonuçlandıracağımıza söz veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey, geçerli bir kimlik kartı, ehliyetinizi yanınızda bulundurmak.
 
Hizmet Tanımı
  • VİP Araç Kiralama Hizmeti
  • 7/24 Araç Kiralama Hizmeti
  • Havaalanı Transfer Hizmeti
  • Otel Transfer Hizmeti
  • Otomatik Araç Kiralama Hizmeti
  • Manuel Araç Kiralama Hizmeti
  • Günlük / Haftalık / Aylık Araç Kiralama Hizmeti
  • Lüks Araç Kiralama Hizmeti
 
Arama Terimleri: Yıldıray Rent A Car, Hatay Araç Kiralama, Hatay Havalimanı Rent A Car, Hatay Oto Kiralama, Hatay Rent A Car
 
Hizmet Bölgeleri
Hatay / Antakya Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Antakya Araba Kiralama, Rent A Car, Araç Kiralamanın Hızlı, Güvenli ve Ucuz Yolu, Full Kasko, Limitsiz Kilometre, Uygun Fiyatlar, Kredi Kartı Zorunluluğu Olmadan Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Hatay Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve Hatay Antakya‎ lokasyonunda yer alan YILDIRAY RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?