YAYSAN MTE

1793
MURAT BEY
1. Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisler 83104 No lu cad. Başpınar-Şehitkamil/GAZİANTEP
Şirket Tanımı

Vizyon: Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli teknoloji firması olmak. Misyon: Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir savunma şirketi olmak. Kalite politikamız: Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Hizmet Tanımı

Yay imalatı, yay makinesi, burulma yayları, honik yayları, özel bant yayları, sabun eleği ve basılı yay

Hizmet Bölgeleri

Gaziantep Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Makine Sanayi kategorisine ait olan ve Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda yer alan YAYSAN MTE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Makine Sanayi kategorisine ait olan ve Gaziantep Şehitkamil lokasyonunda yer alan YAYSAN MTE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?