Kurumsal Web Sitesi

Yatırım Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

Şirket Tanımı

Yatırım Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 2005 yılında Ankara'da bankacılık, gayrimenkul değerleme ve tapu mevzuatı konularında deneyimli altı yol arkadaşının birlikteliği ile kurulmuştur. Kuruluş tarihi itibariyle sadece Ankara merkezli çalışan şirket, kısa zamanda İstanbul'da bölge kurmuş, yıllar içerisinde İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Gaziantep ve Trabzon bölgelerini faaliyete geçirmiştir.

Hizmet Tanımı

Gayrimenkul Değerlemesi Banka ve finans kurumlarınca krediye teminat olarak alınacak gayrimenkullerin değer tespiti İflas ve hacizlerde mahkemelere rayiç bedeli tespiti, Banka kredilerinden doğan ipoteklerin paraya çevrilme aşamasında, bankalarca satın alınabilecek gayrimenkullerin değer tespitleri, Bayilik teminatlarında ve sermaye artırımlarında gayrimenkullerin değer tespiti, Şirketlerin ortaklık kurma ve ayrılma dönemlerinde mevcut gayrimenkullerin değerlendirilmesi

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Beşiktaş lokasyonunda yer alan Yatırım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?