Vallaki Arama Motoru
Yaşlı Hasta Bakıcı Firması - Firmabak.com

Yaşlı Hasta Bakıcı Firması

İletişim
Kayıt No :
294428
Yetkili Adı :
Hasta Bakıcı Hizmeti
Adres :
Osmaniye Mah. Şirin Sok. Atak İş Merkezi, BAKIRKÖY/İSTANBUL
Haftaiçi :
09:00-23:00
Cumartesi :
09:00-23:00
Pazar :
09:00-23:00
Şirket Tanımı

Çınar Grup Danışmanlık

HASTA VE YAŞLI BAKICI FİRMASI

Firmamız hasta, yaşlı ve ev işlerine yardımcı kişiler sunan bir firmadır. Yatalak hastalarınıza, alzheimer, parkinson, korona (covid-19) ve bir çok hastalık konusunda tecrübeli bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bizimle Çalışmanın Avantajları

  • Bakıcı konusunda deneyimli personeller ve ekip ile çalışacaksınız
  • Sizlere sizlerin belirlediği şartlar ve kriterler doğrultusunda yatılı veya gündüzlü bakıcı buluyoruz.
  • Bulduğumuz bayan bakıcı ile ön görüşme yapıyorsunuz.
  • İşe başlamadan çalıştıracağınız personeli tanımış oluyorsunuz.
  • Beğenmediğiniz takdirde istediğiniz zaman diliminde değiştirebiliyorsunuz.
  • Bakıcılarımız görüşmelere işe başlayabileceği şekilde geliyor.
  • Kendi araçlarımızla İstanbul içi ücretsiz olarak evinize getiriyoruz.
  • Bu hizmetleri alırken % 100 memnun kalacağınız garanti ediyoruz.
  • tel:+905373918645

Hizmet Tanımı

Hasta Bakıcısı,
Yaşlı Bakıcısı,
Yatalak Hasta Bakıcı,
Hastanede Refakatçi,
Fizyoterapist,
Hemşire Hizmetleri,
Demans Hasta Bakıcı,
Alzheimer Hasta Bakıcı,
Parkinson Hasta Bakıcı,
Felçli Hasta Bakıcı,
Covid-19 Hasta Bakıcı,
İstanbul Hasta Bakıcı,
Ankara Hasta Bakıcı,
İzmir Hasta Bakıcı,
Bursa Hasta Bakıcı,
Kocaeli Hasta Bakıcı,

Anne Babaya Bakıcı

Evde tek yaşayan bakıma ihtiyacı olan aile büyüklerine yaşamını kolaylaştırmayı sağlamak için evde hastanede yerli yabancı bay bayan bakıcı personel hizmetini siz hasta yaşlı yakınlarına yaşantınızı daha rahat ve ferahlatarak kendinize zaman ayırmanızı ve sevdiklerinizin sürekli olarak yatılı ya da gündüzlü hizmet sunmaktayız.

Hasta Anneye Bakıcı

İstanbul ve Türkiye’nin bir çok iline hasta anne bakıcı gönderiyoruz. Eğer hasta bakıcıya ihtiyacınız olduğu an bizler ile iletişime geçmelisiniz. İstediğiniz uyrukta Hasta anneye bakıcı bulabiliriz. Sizler bu konuda tüm işi bize bırakın. Gerekli araştırmalar yapılınca sizinle ön görüşme yapılır ve istediğiniz bir zaman diliminde sizlerle mülakata gelinir. Mülakat ettiğiniz hasta anneniz bakıcıyı beğendiğiniz takdirde Hemen Başlatabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine yatılı olarak bayan hasta anne bakıcı hizmetleri sunuyoruz. Sizlerin anneleri yaşlı olabilir bakıma muhtaç olabilir, bu durumlarda bizler sizler için yatılı olarak çalışacak ve uygun ücretlerde bayan yatılı eleman temin edebiliyoruz. Gelecek personel deneyimli ve tecrübeli olup işini en iyi şekilde yapmayı garanti etmektedir. Böylece anneleriniz emin ellerde bakımı yapılacaktır. Sizde bizden hizmet almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz ve yatılı bayan bakıcı evinize kadar gelsin. Tüm Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.

Hasta Babaya Bakıcı

Hasta baba bakıcı mı Arıyorsunuz ? “Hasta babaya bakıcı bul” ma konusunda internette bir çok siteyi gezdiniz bulamadınız mı? Hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlerin hasta babanıza bakacak onunla ilgilenecek ve onun ihtiyaçlarını her zaman karşılayacak yatılı bayan bakıcıyı bizde bulabilirsiniz. Uzun yılların tecrübe deneyimi ile geniş bayan bakıcı portföyümüz ile aradığınız yatılı bayan bakıcıyı hemen sizlere getiriyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip şartlarınızı ve kriterlerinizi bizim deneyimli personellerimize aktarmanız olacaktır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun olan “Tek Yaşayan babaya bakıcı” bulup sizler ile ön görüşmeye randevu alıyoruz. Bu ön görüşme doğrultusunda babanıza bakacak olan bayan yatılı personeli tanımış olacaksınız. Böylece babanızı kimlere teslim edeceğiniz görürsünüz. Bu görüşmeler sonucunda istediğiniz bir zaman diliminde işe başlatabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Etiketler

Firma Rehberi , Araç Kiralama , Avukat , Boğaz Turu ve Mavi Tur , Çilingir ve Anahtarcılar , Diş Hekimleri , Diyetisyenler , Dönerciler , Eczaneler , Emlakçılar , Evden Eve Nakliyat , Fitness ve Spor Salonları , Fotoğrafçılar , Güzellik Salonları , Hastaneler , Hediyelik Eşya , İnşaat Malzemeleri , Kahvaltı Mekanları , Kısırlık Tedavisi , Klima Servisi , Kombi Servisi , Oto Lastik , Rot Balans , Parti ve Düğün Organizasyonu , Promosyon Ürünleri , Restoranlar , Sıfır Araba Galerileri , Sigorta Şirketleri ve Acenteleri , Sıhhi Tesisatçı , Su Arıtma Cihazları , Su Bayileri , Temizlik Şirketleri , Tur Şirketleri , Vize Takip Firmaları, ,

Osmaniye Mah. Şirin Sok. Atak İş Merkezi, BAKIRKÖY/İSTANBUL
Fotoğraflar

Video

Bu firma 48683 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Vallaki Arama Motoru