Vallaki Arama Motoru
www.rehberlikarastirma.com - Firmabak.com

www.rehberlikarastirma.com

İletişim
Kayıt No :
183491
Yetkili Adı :
erkan soğukbulak
İş :
Adres :
Cihangir, Atakan Sk. No:2, 34310 Avcılar/İstanbul
Haftaiçi :
09:00 - 17:30
Cumartesi :
09:00 - 17:30
Pazar :
09:00 - 17:30
Şirket Tanımı

Sevgili Anne ve Babalar!

Rehberlik Araştırma özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine hızlı kavuşmasına profesyonel destek verir.

Tanı sürecinden, çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ulaşana kadar uzman kadrosuyla çocuğunuz için ücretsiz araştırma yapar, sizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunar… 

Rehberlik Araştırma ve Özel Eğitim Merkezi

Hizmet Tanımı

ÖZEL EĞİTİM'DE MERAK ETTİĞİNİZ SORULARA UZMAN CEVAPLAR

 

Kendi alanlarında uzman doktorlarımızın hastalık belirtileri ve tedavileri hakkında sizlere destek amaçlı hazırlamış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz. Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

 

Otizm, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Zeka Geriliği, Gelişim GeriliğiÖzel Öğrenme Güçlüğü, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Serebral Palsi, İşitme Kaybı, Disleksi, Duyu Bütünleme, Rett Sendromu, Zihin Testleri, Dikkat Eksikliği, Fizik Tedavi, Psikoterapi Testleri, Hidro terapi, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik Araştırma Merkezleri ve Hastane Rapor Aşamaları Danışmanlık, 

Ücretsiz Hizmetlerimiz

 

TEŞHİS DANIŞMANLIĞI :

Çocuğunuz ile ilgili şüphelendiğiniz konularda, kendi uzmanlarımızla  değerlendirmeye alıp zaman kaybetmeden yönlendirmenizi yapıyoruz.

 

RAPOR HİZMETİ DANIŞMANLIĞI :

Özel gereksinimli çocuğunuzun tanılama sonrası eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmesi için gerekli ,  ' sağlık kurulu raporu '  ve  ' R.A.M. (Rehberlik Araştırma Merkezi) raporu ' süreçlerinde sizlere rehberlik ediyoruz.

 

ÖZEL EĞİTİM YÖNLENDİRMELERİ :

Çocuğunuzun tanısına göre ihtiyacı olan terapi konusunda yaşadığınız bölgede en iyi hizmeti veren merkezi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

 

EĞİTİM VE TERAPİ TAKİBİ :

Çocuğunuzun seans takipleri ve siz anne babalara uygulanan memnuniyet anketleriyle hizmet aldığınız merkezleri denetliyor, merkezlerin kalite standartlarını çocuğunuza uygun hale getiriyoruz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Etiketler

Otizm , Down Sendromu , Cerebral Palsy , Zeka Geriliği , Gelişim Geriliği , Özel Öğrenme Güçlüğü , Dil ve Konuşma Bozuklukları , Serebral Palsi , İşitme Kaybı , Disleksi , Duyu Bütünleme , Rett Sendromu , Zihin Testleri , Dikkat Eksikliği , Fizik Tedavi , Psikoterapi Testleri , Hidro terapi , Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri , Rehberlik Araştırma Merkezleri ve Hastane Rapor Aşamaları Danışmanlık, ,

Cihangir, Atakan Sk. No:2, 34310 Avcılar/İstanbul
Fotoğraflar

Video

Bu firma 19982 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Vallaki Arama Motoru