Kurumsal Web Sitesi

Visa Grup Turizm Reklam İnşaat ve Gıda San Tic. Ltd. Şti Visa Grup Turizm Reklam

105062
Kürşat Bey
Basın Ekspres Yolu Ağaoğlu My Office 212 Kat:3 No:38 Mahmutbey - Bağcılar - İstanbul/Türkiye
Şirket Tanımı

Visa Grup, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Tüfekçi tarafından kurulup 2006 yılından bugüne kadar Turizm, Otelcilik ve Reklamcılık hizmetlerinde Türkiye de ve yurt dışında bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Visa Grup Turizim Reklam İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti. Türsab 10161 belge numarası ile Turizm acentası hizmetleri sağlamaktadır. Türkiye’nin seçkin hava, kara ve deniz yolu yolcu taşımacılığında hizmet veren şirketlere elektronik ortamda biletexpert.com üzerinden online bilet satışı hizmeti sağlamaktadır. Visa Grup çatısı altında Hesaplı Kiralık, Exprego, Bilet Expert, White house residence konaklama hizmetleri ve Compact Production Reklam ajansı faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkezi istanbul Avrupa yakası Basın Express Yolu 212 Ağaoğlu Binasında bulunan Visa Grup, geçmişten bugüne kadar yapılan başarılı çalışmalarla İnternet teknolojileri, Otelcilik ve reklamcılık konularında ihtisaslaşmış kadrosuyla yenilikçi düşünce yapısına, günümüz teknolojilerine ve zamana ayak uydurarak müşteri memluniyetini ilke edinen bir markalar zinciridir.

Hizmet Tanımı

en uygun uçak bileti, uçak bileti, otobüs bileti, ucuz uçak bileti, budo bileti, ucuz otobüs bileti, uçak bileti al, otobüs bileti al, bilet al,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Turist Danışma Büroları kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan Visa Grup Turizm Reklam İnşaat ve Gıda San Tic. Ltd. Şti Visa Grup Turizm Reklam kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?