Kurumsal Web Sitesi

VIOLA PEYZAJ MÜHENDİSLİK

2597
Zuhal Ölmez
Kepez-Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. 219/D Çanakkale Merkez 17110, Çanakkale
Şirket Tanımı

Viola Peyzaj, Peyzaj sektöründe planlama, tasarım ve uygulama alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hizmet anlayışımız; insanı ait olduğu doğanın içerisine dahil ederek yaşamına stresten uzak ve yaşanabilir mekanlar sunmaktır. Biz insana değer veriyoruz ve yaşam kalitenizi yükseltmek için katkıda bulunmak istiyoruz. Hayat kalitemizin önemsendiği daha yaşanılabilir keyifli mekanlar yaratmak dileğiyle.. Peyzaj Mimarlığı Nedir? Peyzaj Mimarlığı, doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı içinde inceleyen sanat, bilim, mühendislik ve teknolojiyi biraraya getirerek alan tasarımı, planlaması ve yönetimi ile uğraşan bir meslek disiplinidir. Dünyada yaklaşık bir yüzyıldan daha uzun süredir Peyzaj Mimarları çevreyi şekillendirmektedir. Peyzaj Mimarları parklar, bahçeler, turizm ve dinlenme alanları, üniversite kampüsleri, yerleşim alanları, ticari merkezler ve kamu yapıları ile ilgili yer seçimi yapar, lokal ve gerekse bölgesel ölçekte alan kullanım kararları üretir.

Hizmet Tanımı

Çanakkale Merkez Bahçe Düzenleme ve Peyzaj, Yeşil Bitki Üretim ve Bakımı, Her Tür Canlı, Yapay İç ve Dış Mekan Bitkileri Satış Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Çanakkale Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe Düzenleme ve Peyzaj kategorisine ait olan ve Çanakkale Çanakkale Merkez lokasyonunda yer alan VIOLA PEYZAJ MÜHENDİSLİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?