VERYERİLER İNŞAAT

1462
Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı Cumhuriyet Apt. No:12 K.6 D.602, 35220 Alsancak/Konak/Konak/İzmir
Şirket Tanımı

Veryeriler İnşaat’ın temelleri, 1949 yılında Mehmet Veryeri tarafından İzmir’de kurulan küçük bir kereste atölyesi ile atılmıştır. Orman ürünleri alanındaki faaliyetlerini uzun yıllar sürdüren ve zaman içerisinde şirketin hacmini ve faaliyet kollarını genişleten Mehmet Veryeri, 1965 yılında inşaat sektörüne adım atmıştır. İnşaat sektöründe her geçen gün uzmanlaşan ve çok sayıda başarılı projeye imzasını atan Mehmet Veryeri, 1989 yılında kurumsallaşma kararı alarak Veryeriler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur. Küçük bir atölye ile başlayıp ardından bir aile firmasına dönüşen Veryeriler İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile ve inşaat sektöründeki yarım asrı aşkın tecrübesiyle sektöre yön veren öncü bir firma konumuna gelmiştir. Veryeriler İnşaat’ın bugün Çeşme ve özellikle son yılların en gözde bölgeleri arasında yer alan Alaçatı’da hayata geçirdiği projeleri, yenilikçi ve saygın tasarımlarıyla örnek teşkil etmektedir. Alpan Veryeri ve kızları Didem Veryeri ve Gizem Ener’e aittir. VİZYON İzmir'de kurulmuş ve bölgeye sürekli yatırımlar yaparak büyüyen bir firma olarak, farklı projelerle gerçek değerler yaratmak. Taş ev konseptiyle yarattığı sıra dışı projelerle ve kişiye özel konseptlerle bölgenin öne çıkan, aranan firması olmak. İnşaat sektöründeki standartları daha yükseğe taşıyarak, güvenilen, saygın ve sağladığı olanaklarla maksimum müşteri memnuniyeti sunan bir firma olmak. Yarattıklarıyla daima yeniliğin simgesi bir firma haline gelmek. MİSYON Bölgede nesilden nesile bir eser olarak aktarılabilecek, uzun ömürlü projeler yaratmak. Sağlam altyapıya sahip, doğaya saygılı, çevreyle uyumlu, fark yaratan yapılara imza atmak. Veryeriler'i tercih edenler için modern mimari ve nostaljik taş yapılar konseptini birleştiren sıcak, huzurlu ve olanaklarla dolu hayatlar inşa etmek.

Hizmet Tanımı

VERYERİLER İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan VERYERİLER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Konak lokasyonunda yer alan VERYERİLER İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?