Uygur Ortaokulu

207751
Osmangazi Mahallesi Bölük Caddesi No63 Keçiören
Şirket Tanımı

Biz Demokratik, çağdaş hakların bilincinde olan bireyler yetiştirmek için, Biz Öğrencilerimizin gelişme olanaklarını tanıması, doğru ve ayrıntılı bilgi edeinmesi için, Biz Bireylerin problem çözme, öznel yanıtlar üzerinde düşündürerek geiştirmek için, Biz Öğrencilerin ilgileri, yetenekleri, kişisel özellikleri, çevresi ile bir bütün olan, öğrenimini bireyselleştirmek için, Biz Öğrencilerimizin aile içi etkileşimlerini, farklılıklarını tanıyarak velilerimizin okula bakış açısını, çocukları ile ilişkilerini yeniden yapılansırması ve geliştirmesi için VARIZ

Hizmet Tanımı

İstiyoruz ki Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin eğitim ihtiyaçları saptansın. uygun planlama ile kaliteli ve işlevsel bir sisteme ulaştırılsın.İstiyoruz ki Öğrenci ve öğretmenlerimiz başarıya ulaşmöak için iç disiplin oluştursun.İstiyoruz ki Öğrencilerin güçlü yönleri üzerinde durulsun. Kendilerini geliştirebilme imkanı bulsun.İstiyoruz ki Öğrencilerimiz sorumluluklarını benimsesin, başarma sevinciş, özgüveni oluşsun yapacaklarında yarar amacı güdsün.İstiyoruz ki Öğrencilerimiz teknolojiden en verimli şekilde yararlansın.İstiyoruz ki Öğrencilerimiz eğitim- öğretimde rehberlik, görsel araç- gereçler ile desteklensin.İstiyoruz ki Velilerimiz, öğrencilerimize tüm olanakları ve fırsatları verdiğimizi bilsin.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Uygur Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Uygur Ortaokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?