Kurumsal Web Sitesi

UYGUNBULURUM

105436
Cumhuriyet Cad. No: 93/3 Elmadağı, Taksim, Şişli / İstanbul
Şirket Tanımı

UYGUNBULURUM Uygunbulurum.com iletişim sayfamızın bu kısmından bilet alma işlemleri otel arama vize gibi hizmetlerimiz için müşteri temsilcilerimize ulaşabilir telefon ile yada canlı destek platformumuzdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bilet iptali ve diğer konular hakkında sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.Ayrıca siz değerli müşterilerimizin firmamız hakkında en ufak kuşkusu olmaması için iletişim ofisimizin görsellerini bu sayfada paylaşmış bulunuyoruz. Dilerseniz işlemlerinizi online olarak iletişim kurabilir dilersenizde taksim İnönü Mahallesinde bulunan ofimizden gelip temin edebilirsiniz. Hizmetlerimizin arasında uçak biletinin yanı sıra vize işlemleri yabancılara oturma izni otel rezervasyonu da bulunmaktadır. Uygun fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sizin için en uygun uçak bileti ve otel fiyatlarını araştırıp siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Hizmet Tanımı

İkamet İşlemleri, Aile İkamet İzni, Öğrenci İkamet İzni, İkamet İzni Uzatma İşlemleri, Kısa Dönem İkamet İzni, Sigorta Hizmetleri, Dask Sigortası, Araç Kasko ve Trafik Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Yabancılara Sağlık Sigortası,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Rezidans Oteller kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan UYGUNBULURUM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?