URFALI HACIBEY BAKLAVALARI

1450
NİHAT TAŞ
: Konuklu mah. Atatürk cad. No:138/C Haliliye/ŞANLIURFA
Şirket Tanımı

Firmamız baklava imalatı sektörünün bölgesinde en tanınmış isimlerinden biri olarak ŞANLIURFA ve TÜRKİYE geneli bayilikleriyle Urfalı Hacıbey Baklavaları adıyla hizmet vermekteyiz. Urfalı Hacıbey Baklavaları olarak baklava imalatı sektörünün en iyi ustalarıyla sizlerin memnuniyetini kazanmış ve uygun fiyatlarla satış yapmayı ilke edinmiş olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Urfalı Hacıbey Baklavaları ile baklava siparişi, baklava imalatı, toptan baklava satışı, perakende baklava satışı, Türkiyenin her yerine Baklava servisi hizmetimizle kaliteyi kapınıza gönderiyoruz. Urfalı Hacıbey Baklavaları olarak son derece hijyenik olan imalathanemizde sizlerin damak tadına uygun baklava çeşitleri imalatı yapmaktayız. Urfalı Hacıbey Baklavaları hizmetlerimiz ve bayilik için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Urfalı Hacıbey Baklavaları ile baklava siparişi, baklava imalatı, toptan baklava satışı, perakende baklava satışı, Türkiyenin her yerine Baklava servisi

Hizmet Bölgeleri

Şanlıurfa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Şeker kategorisine ait olan ve Şanlıurfa Haliliye lokasyonunda yer alan URFALI HACIBEY BAKLAVALARI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Şeker kategorisine ait olan ve Şanlıurfa Haliliye lokasyonunda yer alan URFALI HACIBEY BAKLAVALARI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?