Ulviye Fenmen İlkokulu

207749
Gümüşdere Mah. 6.Sokak No 51 Keçiören/ ANKARA
Şirket Tanımı

Bizler milli ve manevi değerlerine ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, eğitim ve öğretimde toplam kaliteyi yakalayan, kendine güvenen, çağdaş, tarafsız, şeffaf, adaletli, yenilikçi ve yaratıcı, işbirliğine yatkın, dayanışmaya açık, paylaşmaya önem veren bireyleri yetiştirmek için varız.

Hizmet Tanımı

İstiyoruz kiOkulumuzu “öğrenmeyi öğrenme”nin temel gereksinim kabul edildiği, hızla gelişen ve değişen çağımızda, eğitim ve öğretim gereksinimlerine anında yanıt verebilecek ortamların hazırlanmasına olanak sağlandığı, bireysel çalışma yerine “ekip çalışması” nın ön plana çıkartıldığı, sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren, ilgi ve yeteneklerine uygun fırsatları yakalamış başarılı öğrenciler yetiştiren güçlü bir eğitim kurumu haline getirmek.

OKUL FUTBOL TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI Yıldız erkek futbol takımımız 2011 - 2012 eğitim Öğretim Yılında Ankara Şampiyonasında Keçiören 3. sü olmuştur. Ankara´da 188 takımın katıldığı müsabakalarda ilk 6 takım arasına girmiştir.2010 - 2011 eğitim ve öğretim yılında TKY Kurum Raporu dalında Keçiören 3. lüğü ve Ankara´da ilk 10 okul arasında yer almıştır2011 - 2012 yılında ise TKY Kurum Raporu dalında 5. olmuştur.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Ulviye Fenmen İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İlkokul Ortaokul ve Liseler kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Ulviye Fenmen İlkokulu kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?