Web Site Oluşturun

UÇAR GAYRİMENKUL

2013
GÖKTÜRK MERKEZ MAH. İSTANBUL CAD. NO:48 5 BLOK DÜKKAN 56 GÖKTÜRK EYÜP / İSTANBUL
Şirket Tanımı

2008 yılında Uçar Gayrimenkul adı ile sektöre ilk adımını atan şirket, kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamıştır. Daha ilk adımlarından itibaren varoluş felsefesine uygun, insan odaklı işlere imza atan kurum, kısa zamanda yaptığı işlerle faaliyet geliştirdiği lokasyonda öncü bir kimlik kazanmıştır. Uçar Gayrimenkul, proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, ince inşaat işleri dahil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir.. Firmanın faaliyet alanları, proje geliştirme, fizibilite çalışmaları, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır. Kuruluşundan bu güne, münferit olarak veya bazı projelerde kurduğu çeşitli ortaklıklarla bugün itibariyle 50.000 m2’nin üzerinde yaşam alanı üretmiş, Göktürk bölgesine kimlik ve değer katan pek çok görkemli proje ile içinde var olduğu topluma eser kazandırmayı sürdürmektedir.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Eyüp Sultan lokasyonunda yer alan UÇAR GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?